KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14278019
nr 1427 8019
Akvarell
H Johansson efter L H Roos, Porträtt av Katarina Elisabeth Hierta, 34x28, yttermått inklusive ram: 46x41, akvarell. Signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 18:05:04
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.600 kr